Lütfen Bekleyiniz...

ziyaretçi / 0 / 0  
CVForm Restricted Area
DİKKAT! İŞKUR YASASI GEREĞİ, YABANCI UYRUKLULARIN BAŞVURULARI KESİNLİKLE KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yeni Kullanıcı Ön Kayıt Formu

Kullanıcı Adı
Parola
Parola (tekrar)
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
TC Kimlik Numaranız
Doğum tarihiniz Gün:  
Ay:  
Yıl:        
Yeterliğiniz
İstediğiniz Görev
Uyruğunuz
Armalink : index
CV GİRİŞİNDE DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR
CVnizi ve sertifika bilgilerinizi doldurduktan veya üzerinde herhangi bir değişiklik yaptıktan sonra formun en altındaki "Kaydet/Güncelle" düğmesi ile bilgilerin kaydını yapınız. (Kırmızı renkle işaretlenen alanlar mutlaka doldurulmak zorundadır.) Veritabanına kaydı yapılmayan bilgiler gönderme ve listeleme işlemleri sırasında dikkate alınmaz. Gönderme işlemi için CV formunun üst tarafındaki "CV Gönder" düğmesine basınız.
Bu düğmeye bastığınızda CVnizin son hali ekrana getirilir. Bunun altında da üye firmalar listelenir.
CVniz, sadece yanında işaret bulunan firmalara gönderilir. Herhangi bir nedenle CVnizin ulaşmasını istemediğiniz firmaların yanındaki işareti kaldırmanız, CVnizin o firmalara gitmesini engelleyecektir. Ancak, gönderilen CVlerin sonradan iptali teknik olarak mümkün değildir.
Yeni sistemde CVlerinizi ayrıca listeletebilirsiniz. Listelenebilir olarak işaretlenen CVler aktif hale getirildiğinde Armalink üyesi firmalar tarafından Armagold programı aracılığıyla izlenebilir. Armagold programında genellikle son bir ay içinde girilen veya güncellenen CVler ön planda listelenir. Eğer iş arayışınız sürüyorsa, CVnizi 15-20 günde bir yeniden güncellemeniz yerinde olur.
SİTE KULLANIM ŞARTLARI VE YASAL UYARILAR
Armalink sitesini kullanmakla, CV formuna girdiğiniz kişisel bilgileri veya gönderdiğiniz mesajları paylaşıma açtığınızı unutmayınız. Eğer bu bilgileri her türlü yasal ve etik sorumluluğunu da üstlenerek paylaşmayı istemiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız. Siteye üye olmanız veya sitedeki bilgileri herhangi bir şekilde kullanmanız halinde, Armalinki ve gönüllü çalışanlarını, yaptığı çalışmalar ve bu çalışmaların sonuçları nedeniyle hiç bir şekilde ve hiç bir kurum veya üçüncü şahsa karşı sorumlu tutmayacağınızı peşinen ve her koşulda kabul etmiş sayılırsınız. Aksini düşünüyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.
Armalink'in ne size, ne de üye firmalara herhangi bir taahhütte bulunmadığını lütfen unutmayınız. Tek yaptığımız iş sizinle üye firmaları elektronik ortam aracılığıyla kolayca ve ücretsiz olarak haberleştirmektir. Tüm çalışmalarımız iyi niyete ve karşılıklı hoşgörüye dayanmaktadır. Ancak, art niyetli kişi ve kurumların varlığı da yadsınamaz. Bu yüzden bütün değerlendirme ve seçimlerinizi koşulları değerlendirerek, bilinçli bir şekilde yapınız. Armalink, sitede yayınlanan veya site aracılığıyla üyelere iletilen bilgilerin yanlış veya art niyetli kullanımı nedeniyle uğrayacağınız zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
HER TÜRLÜ SORU, ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERİNİZİ BURADAN BİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
Teşekkür ederiz.